Jaki najlepszy park rozrywki koło Warszawy ?

Park rozrywki Warszawa
Mieszkacie w Warszawie i zastanawialiście się gdzie znajdziecie najfajniejszy park rozrywki w okolicy? Już nie musicie się zastanawiać! Zapraszamy Was do naszego parku rozrywki niedaleko Warszawy. Poznajcie Farmę Iluzji! Tylko 85 kilometrów dzieli Was od doskonałej zabawy dla całej rodziny. Nasz park rozrywki mieści się w Mościskach, w otoczeniu bujnego lasu. Prosty i szybki dojazd z Warszawy sprawi, że nie będziecie mieli problemu z odnalezieniem Farmy Iluzji. Przyjazna i luźna atmosfera oraz moc atrakcji sprawią, że zanim się obejrzycie minie Wam cały dzień na zabawach.

Jedziemy z Warszawy do parku rozrywki!


No właśnie, planując wizytę w parku rozrywki, zarezerwujcie sobie minimum jeden, calutki dzień na zwiedzanie. Choć nawet to, może okazać się za krótkim czasem, aby w pełni skorzystać ze wszystkich atrakcji. W Warszawie można miło spędzić czas, ale czy nie lepiej spędzić go w parku rozrywki? Z nami odkryjecie, kryjące się za najpopularniejszymi iluzjami tajemnice. Traficie z Warszawy do innego świata, pełnego baśniowych postaci, które spotkacie w parku rozrywki. Dajcie ponieść się zabawie w tunelu zapomnienia. Wcielcie się w rolę odkrywców w opuszczonej kopalni. Sprawdźcie jak Wasze zmysły zareagują na „latający domek” i w końcu wybierzcie się na przejażdżki kolejkami, a na karuzelach niech zakręci Wam się w głowie od wszystkich wrażeń.

Co czeka mieszkańców Warszawy po przyjeździe do parku rozrywki?


Jak już do nas traficie, będziecie mogli zaparkować swoje auto na bezpłatnym parkingu tuż przed wejściem do parku rozrywki. Po zakupie biletu (którego możecie dokonać również online). Wkroczycie w świat magii. Oprócz wcześniej wspomnianych atrakcji, na terenie parku rozrywki znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaspokoić głód zamawiając rozmaite dania. Najmłodsi goście z Warszawy na pewno ucieszą się na możliwość przekąszenia pysznego gofra lub innych słodkości. Przygotowaliśmy również ogniska i grille, na których będziecie mogli samodzielnie upiec kiełbaski. Wracając do Warszawy z parku rozrywki, na wspomnienie dobrej zabawy będziecie mogli zaopatrzyć się w naszym sklepie z pamiątkami i rekwizytami. Kto wie, może dzięki temu w przyszłości Wasze dzieci zostaną znanymi na całym świecie iluzjonistami.

Może Ci się również spodoba