Magiczne miejsce, magiczny park rozrywki – Warszawa.


Park rozrywki Farma Iluzji to doskonałe miejsce, aby oderwać się od zgiełku Warszawy! Nie macie planów na weekend a chcielibyście kreatywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Wystarczy wsiąść do auta i zaplanować wizytę w naszym parku rozrywki! Pośrodku magicznego lasu na wyjątkowo ukształtowanym terenie znajdziecie farmę iluzji, która wprowadzi Was do magicznego świata iluzjonistów. Około 80 kilometrów. Tyle dzieli mieszkańców Warszawy od tego aby spędzić wyjątkowy dzień wypełniony radością wymalowaną na buziach dzieciaków.

Park rozrywki dla Warszawy w weekend i w tygodniu.


Nasz park rozrywki nie jest tylko weekendową propozycją dla mieszkańców Warszawy. W sezonie zapraszamy wszystkich przez cały tydzień! Z Warszawy (i nie tylko) możecie przyjechać do nas zorganizowaną grupą w wybrany dzień tygodnia. Wcześniej możecie również sprawdzić jakie pokazy są zaplanowane w danym dniu w naszym kalendarzu. Aktywna zabawa, mnóstwo eksponatów, karuzele a w gorące dni basen dla ochłody to tylko kilka punktów na mapie zwiedzania Farmy Iluzji. Każdy, mały i duży znajdzie tutaj coś dla siebie. Odwiedzając nas raz, już na zawsze myśląc park rozrywki i Warszawa, będziecie myśleli o Farmie Iluzji.

W drodze do parku rozrywki z Warszawy.


Trasa park rozrywki → Warszawa jest bardzo prosta. Wszystkie wskazówki jak do nas dojechać znajdziecie w zakładce farmailuzji.pl/pol/zaplanuj-wizyte#dojazd. Tylko 80 kilometrów dzieli Was od doskonałej zabawy. Wiemy, że nawet po tak krótkiej podróży można zgłodnieć. Mając to na uwadze na terenie naszego parku rozrywki znajdują się punkty gastronomiczne oferujące różne dania również te słodkie. Jeżeli chcecie możecie nawet przywieźć własne jedzenie i napoje nie mamy nic przeciwko. Istnieje również możliwość rozpalenia grilla i upieczenia na nim pysznych kiełbasek. Dokładamy wszelkich starań aby nasz park rozrywki był przyjazny wszystkim naszym gościom nie tylko z Warszawy ale również z całej Polski. Tylko 80 kilometrów dzieli Was od doskonałej zabawy. Wiemy, że nawet po tak krótkiej podróży można zgłodnieć. Mając to na uwadze na terenie naszego parku rozrywki znajdują się punkty gastronomiczne oferujące różne dania również te słodkie. Jeżeli chcecie możecie nawet przywieźć własne jedzenie i napoje nie mamy nic przeciwko. Istnieje również możliwość rozpalenia grilla i upieczenia na nim pysznych kiełbasek. Dokładamy wszelkich starań aby nasz park rozrywki był przyjazny wszystkim naszym gościom nie tylko z Warszawy ale również z całej Polski. Przygotowaliśmy też specjalne atrakcje dla dzieci

Może Ci się również spodoba