Najlepsze parki rozrywki w Polsce

Park rozrywki gdzie wszystko jest możliwe!


Park rozrywki – Farma Iluzji to niepowtarzalne miejsce, które oferuje zabawę na najwyższym poziomie. Niezliczona ilość atrakcji połączona z aktywnym odpoczynkiem na świeżym powietrzu sprawi, że każdy kto do nas zajrzy spędzi miło czas i będzie miał ochotę, aby jeszcze nie raz odwiedzić nasz park rozrywki. Przyjeżdżając do nas będziecie mogli przenieść się do bajkowego świata smoków lub zamienicie się w piratów zwiedzając piracką zatokę. Latem będziecie mogli skorzystać z basenu i zjeżdżalni, co idealnie Was ochłodzi w upalne wakacyjne dni.

Park rozrywki w którym można spędzić cały dzień!


Idealny dla dzieci park rozrywki to nie tylko atrakcje związane z przedstawieniami czy instalacjami takimi jak meble olbrzyma lub pokój Amesa. To również doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą rozpalić ognisko i upiec na nim pyszne kiełbaski. Dla wygodniejszych również nie zabraknie miejsca. Park rozrywki to między innymi restauracja samoobsługowa serwująca szybkie przekąski jak i bardziej tradycyjne dania. Dla miłośników wygody i klasyki istnieje możliwość posilenia się pyszną, prawdziwą wojskową grochówką.

Park rozrywki w baśniowej scenerii.


Gęsty zielony las i urozmaicony teren, tak właśnie wygląda otoczenie, w którym znajduje się park rozrywki Farma Iluzji. Kolejnym plusem lokalizacji parku jest jego odległość od dużych miast. Cały teren umiejscowiony jest pośrodku drogi między Warszawą a Lublinem. Dzięki temu z naszego parku rozrywki może skorzystać więcej gości nie tracąc czasu na długi dojazd. Zapewniamy również bezpłatny parking, który znajduje się przed wejściem. Cały czas modernizujemy i zmieniamy nasz park rozrywki tak aby był przyjazny między innymi osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Farma Iluzji to park rozrywki, który nigdy się nie znudzi. Serdecznie zapraszamy!

Może Ci się również spodoba