Najlepszy Park Rozrywki – Mazowieckie

Park Rozrywki bawi, park rozrywki… uczy!park rozrywki


Farma Iluzji to park rozrywki, który zachwyci Was swoim położeniem i liczbą atrakcji. Na trasie pomiędzy Warszawą a Lublinem w otoczeniu gęstego lasu, kryje się park rozrywki, który na swoim terenie skrywa mnóstwo zabawy. Zabawy, która pozwali naszym pociechom połączyć frajdę z edukacją. Stworzone w przystępnej formie kolekcje interaktywnych eksponatów wprowadzą dzieciaki do poznania niesamowitych tajemnic fizyki a instrumenty wystawione w plenerze pomogą w odkryciu talentów muzycznych.

Park rozrywki w którym iluzja miesza się z rzeczywistością.


Jak sama nazwa wskazuje Farma Iluzji to wyjątkowy park rozrywki. Jedną z głównych atrakcji są pokazy iluzji. Do wszystkich przedstawień prezentowanych w naszym parku rozrywki, angażowani są najlepsi iluzjoniści. Ich dopracowane i pełne zwrotów akcji pokazy, zachwycą i pozostaną w pamięci na bardzo długo. Po ich występach będziecie zastanawiali się jak to było możliwe i co działo się naprawdę a co było tylko złudzeniem.

Każdy park rozrywki musi mieć…


No właśnie co każdy park rozrywki musi posiadać w swojej ofercie? Oczywiście karuzele i kolejki!Nie brakuje u nas takich rozrywek. Przejażdżka czy pokręcenie się na karuzeli to obowiązkowy element w każdym parku rozrywki oraz obowiązkowa atrakcja do odhaczenia przez naszych małych gości. Ponadto, latem gdy doskwierają upały, nasi goście docenią nasze strefy ochłody. W pierwszej znajduje się basen, w którym doskonale można się ochłodzić. W drugiej przygotowaliśmy brodzik i zjeżdżalnie, aby zabawa nie ustawała ani na chwilę. Pamiętajcie tylko o stroju kąpielowym!

Może Ci się również spodoba