Park rozrywki koło Warszawy


Park Rozrywki Warszawa

Park rozrywki dla dzieci Farma iluzji to doskonałe miejsce dla mieszkańców Warszawy. Niewielka odległość od stolicy sprawia, że nasz park rozrywki jest doskonałą opcją na weekendowe wypady za miasto. Jeżeli chcecie oderwać się od miejskich klimatów i spędzić dzień wśród niesamowitych atrakcji w otoczeniu pięknego, gęstego lasu zapraszamy do odwiedzenia naszego parku rozrywki. Na terenie o powierzchni blisko 5ha, dla dzieciaczków i ich rodziców z Warszawy i całej Polski, przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Nasz park rozrywki działa już od 2012 roku. Od tego czasu nie zatrzymaliśmy się ani na chwilę i stale się rozwijamy, dodając i wymyślając nowe rozrywki dla naszych gości.

Po podróży. Z Warszawy do parku rozrywki.


Warszawa oddalona jest od naszego parku rozrywki o około 85 kilometrów. Po dotarciu na miejsce znajdziecie duży, bezpłatny parking ulokowany przed wejściem do parku rozrywki. Nawet po tak krótkiej podróży można zgłodnieć. Dla wszystkich zwiedzających przygotowaliśmy punkty gastronomiczne serwujące przeróżne dania. Hot dogi, prawdziwe burgery, pierożki, gofry czy w końcu prawdziwa wojskowa grochówka. Wybór jest spory, co więcej do dyspozycji oddajemy Wam grille i ogniska, przy których będziecie mogli sami upiec sobie kiełbaski! Do tego wszystkiego nie zakazujemy naszym gościom wnoszenia własnego jedzenia i napojów. Farma Iluzji to park rozrywki przyjazny dla każdego!

Park rozrywki – Farma Iluzji to Idealne miejsce do zabawy dla małych i dużych mieszkańców Warszawy!


Dogodny dojazd do naszego parku rozrywki zapewni Wam droga ekspresowa Warszawa – Lublin. Żeby zaoszczędzić Wasz czas, możecie skorzystać z możliwości kupna biletu on-line. W krótkim czasie przeniesiecie się z miejskiej przestrzeni do baśniowego lasu, a tam… Zamienicie się w odkrywcę mórz badającego piracką zatokę, staniecie oko w oko z prehistorycznymi dinozaurami, zwiedzicie latającą chatę a w upalne dni ochłodzicie się w naszym basenie. Park rozrywki to również pokazy iluzji na najwyższym poziomie, czy mnóstwo zabaw edukacyjnych łączących frajdę ze zdobywaniem wiedzy. Przyjeżdżając do nas najlepiej zaplanujcie sobie cały dzień na zabawy, choć to i tak może być za mało… Zapraszamy!

Może Ci się również spodoba