Park rozrywki w Lublinie


Lublin to piękne miasto, ale czasem warto się z niego wyrwać i odwiedzić nasz park rozrywki! Nasz park rozrywki mieści się niemalże pośrodku drogi między Lublinem a Warszawą i jest doskonałą bazą wypadową na weekend dla rodzin z dziećmi, które chcą wspólnie spędzić czas doskonale się bawiąc. Ogromny teren na którym znajduje się nasz park rozrywki pozwoli Wam na oderwanie się od codziennych obowiązków. Jego wyjątkowe, zamknięte w środku lasu tereny sprawią, że choć na chwilę zapomnicie o miejskim gwarze i spalinach. Dogodny dojazd, duży parking i mnóstwo atrakcji, to wszystko czeka na gości z Lublina i okolic, którzy odwiedzą nasz park rozrywki!

Jak dojechać do parku rozrywki Farma Iluzji z Lublina i czego się spodziewać?


Do naszego parku rozrywki dojedziecie z Lublina np. „Nadwiślanką”. Wszystkie szczegóły włącznie z koordynatami GPS znajdziecie na naszej stronie internetowej pod adresem farmailuzji.pl/pol/zaplanuj-wizyte#dojazd. Przed wejściem do parku rozrywki usytuowany jest ogromny parking, na którym zawsze znajdzie się dla Was miejsce do zaparkowania. Na terenie parku rozrywki rozlokowaliśmy punkty gastronomiczne dla tych, którzy zgłodnieli podczas podróży lub w trakcie zabaw. Nie zabraknie u nas również tego co dzieciaki lubią najbardziej czyli zakątka słodkości z goframi, naleśnikami i innymi pysznościami. Dla chętnych możemy nawet zorganizować grille i ogniska, na których będzie można upiec przepyszne kiełbaski.

Cały dzień zabawy w parku rozrywki!


Planując przyjazd z Lublina do parku rozrywki pamiętajcie, że mamy ogromny teren na którym znajduje się mnóstwo atrakcji. Odwiedzając nas najlepiej zarezerwować sobie cały dzień na zabawę. Farma Iluzji to park rozrywki, w którym motywem przewodnim jest, jak sama nazwa wskazuje… iluzja. Występują u nas najlepsi iluzjoniści, którzy co sezon zmieniają i ulepszają swoje show tak aby dawać jak najwięcej frajdy nowym i powracającym gościom. Utalentowani animatorzy umilą Wam czas pomiędzy zwiedzaniem kolejnych atrakcji i ekspozycji. W gorące letnie dni działa basen ze zjeżdżalniami, w którym znajdziecie trochę ochłody. Poza tym zapraszamy na typowe atrakcje jakie oferuje park rozrywki. Karuzele, kolejki i wiele wiele innych. Nie macie pomysłu na spędzenie czasu w Lublinie? Odwiedźcie Farmę Iluzji gdzie rzeczywistość potrafi zaskoczyć naszą wyobraźnię!

Może Ci się również spodoba