Park rozrywki w Polsce dla dzieci


Farma Iluzji to park rozrywki w Polsce dla dzieci, tych małych i dużych. Każdy znajdzie u nas coś co go zaskoczy, rozbawi i wprawi w osłupienie! Niezależnie od wieku gwarantujemy Wam doskonałą zabawę. Zapewniamy, że nie tylko dzieciaki będą się świetnie bawiły w naszym parku rozrywki w Polsce. Rodzice również spędzą tutaj niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w ich pamięci. Multum atrakcji, które przygotowaliśmy zapewnią, że godziny spędzone na farmie upłyną błyskawicznie i nim zauważycie skończy się dzień. Każdy nowy sezon to nowe niespodzianki. Dzięki doświadczeniu i Waszym sugestiom, co roku ulepszamy nasze atrakcje. Co więcej z każdym nowym otwarciem planujemy już nowe rozrywki i atrakcje. Wszystko po to żebyście wracając do nas mogli odkrywać i cieszyć się nowymi rzeczami a wizyta u nas nigdy się nie znudziła.

Atrakcje parku rozrywki w Polsce dla dzieci


Nasz park rozrywki tak jak pisaliśmy wcześniej to niezliczona ilość gier, zabaw i innych atrakcji. Tematem przewodnim parku rozrywki jest iluzja. Iluzja jest sztuką, która zwodzi nasze oczy i umysły wykorzystując zręczność i pomysłowość mistrzów tej sztuki, których mamy przyjemność co roku gościć w progach parku rozrywki dla dzieci. Poza tym nie może zabraknąć u nas standardowych, ale zawsze wywołujących uśmiech na twarzach dzieci i przywołujących wspomnienia dorosłych karuzel, mini zoo czy labiryntów. W upalne dni znajdziecie odrobinę ochłody w basenach, które będą wspaniałym przerywnikiem w eksplorowaniu pozostałych atrakcji. Co zrobić jeżeli zgłodniejecie i będziecie potrzebowali sił na kontynuowanie odkrywania rozrywek w parku Farma Iluzji?

Infrastruktura parku rozrywki dla dzieci


Dla naszych gości z całej Polski przygotowaliśmy obszerny parking. Plac do parkowania aut mieście się tuż przed wejściem do niesamowitego świat parku rozrywki w Polsce. Tylko kilka kroków dzieli Was z auta do zapierającej dech w piersiach zabawy. Bilety możecie zdobyć na dwa sposoby. Bezpośrednio w kasach lub kupując bilet do parku rozrywki dla dzieci online. Szczególnie polecamy tą drugą metodę. Pozwoli to Wam zaoszczędzić czas w przypadku kiedy kolejki do kas będą większe. Na pięknie położonym terenie naszego parku rozrywki znajdziecie liczne punkty gastronomiczne, w których skutecznie zaspokoicie głód. Tradycyjne potrawy, słodkości czy prawdziwa grochówka powinny zadowolić każdego odwiedzającego. Ponadto dajemy Wam również możliwość upieczenia własnych kiełbasek na ogniskach! Chcemy abyście kończąc odwiedziny u nas czuli potrzebę i chęć nieustannego powrotu z dziećmi do najlepszego parku rozrywki w Polsce. Warszawa park rozrywki dla dzieci serdecznie zaprasza!

Może Ci się również spodoba