Parki rozrywki koło Warszawy


Park rozrywki Farma Iluzji, to magiczne miejsce gdzie cała Warszawa może spędzić fantastyczny weekend ze swoim dzieciakami. Dla naszych gości z dziećmi przygotowaliśmy multum atrakcji, które zajmą wszystkich odwiedzających nasz park rozrywki obok Warszawy, na długie godziny. Różnorodność i atrakcyjność naszych eksponatów sprawi, że niejednemu zakręci się w głowie od zabawy, ale także dzięki wyjątkowym iluzjom w postaci latającego czy zakręconego domku! O wyjątkowości parku rozrywki dla Warszawy najlepiej przekonać się samemu, odwiedzając świat magii, który dla Was przygotowaliśmy!

Z Warszawy do parku rozrywki!


Nasz park rozrywki otacza piękny, gęsty las, a wszystkie atrakcje w nim usytuowane, są na wyciągnięcie ręki dla mieszkańców Warszawy. Farma Iluzji położona jest w odległości 80 kilometrów od Warszawy co sprawia, że jest idealnym punktem wypadowym dla mieszkańców tego miasta. Bliska odległość, dogodny dojazd i duży parking są jednymi z wielu zalet naszego parku rozrywki. O naszej wyjątkowości świadczy fakt, że każdego roku ulepszamy i dodajemy nowe punkty do zwiedzania, na mapie naszego parku rozrywki obok Warszawy.

Co oferuje park rozrywki Farma Iluzji mieszkańcom Warszawy?


Oprócz wyżej wspomnianych, dla mieszkańców Warszawy przygotowaliśmy unikatową ofertę w skali kraju, której nie powstydziłby się żaden park rozrywki. Przede wszystkim, przyjeżdżając do naszego parku rozrywki z Warszawy możecie spodziewać się niezliczonej liczby iluzji, które wprowadzą Was w osłupienie. Stałe eksponaty i najlepsi iluzjoniści zadbają o to żebyście poddali w zwątpienie, to co widzą Wasze oczy. Zabawy na świeżym powietrzu, wśród interaktywnych eksponatów obudzą w Waszych pociechach małych odkrywców, a także przybliżą im podstawy fizyki. Czy może być coś fajniejszego niż mnóstwo zabawy, która również uczy? Park rozrywki Warszawa – Farma Ilzuji!

Może Ci się również spodoba